UĞUR KISABACAK


Kalaba Mah. Leylak Sok.
Keçiören / ANKARA T: 0546 290 30 59 info@ugurkisabacak.com
Reklam Yapma Sanatı
Mart 25, 2017

Reklam Yapma Sanatı

Öncelikle reklamın özüne bakarsak ; Reklam , fikir ve düşüncelerimizi metine döktüğümüz algılarımızı yöneten bir süreç içerisinde ürün ve hizmeti hedef kitleye tanıtma ve planlama aşamasıdır.

Reklam ve Pazarlama Strateji Kodları
Mart 11, 2017

Reklam ve Pazarlama Strateji Kodları

Reklam aşamasına gelinmeden önce brief aşamalarını , stratejilerimizi geliştirmeli uygunluğunu kontrol etmeliyiz. Reklam için uygulanacak olan pazarlama stratejisine değinelim. Reklamın uygulanabilir olması bazı değişkenleri içinde barındırır.

Transmedya ve Hikayeciliği
Şubat 02, 2017

Transmedya ve Hikayeciliği

Transmedya kavramı ilk olarak Amerikalı Henry Jenkins tarafından işlenmiştir.(1966) Kavram transmedia storytelling ( transmedya hikayeciliği anlatımı ) şekliyle kullanılıyor.

Pazarlama ve Satış
Ocak 17, 2017

Pazarlama ve Satış

Pazarlama ve satış arasında farklar vardır.Pazarlama, ürünlerin üreticilerden tüketicilere doğru akışını, kişilerin ihtiyaçlarını tatminini sağlayacak biçimde gerçekleştirmeye çalışan eylemleri kapsar.

Beden Dili ve İletişimi
Aralık 09, 2016

Beden Dili ve İletişimi

Kişilerle iletişimde konuşmalarımızın yanı sıra çoğunlukla beden dilimiz etkindir. Yani gözleriniz, elleriniz, oturuşunuz, kalkışınız, tokalaşmanız, kollarınızı kavuşturmanız gibi davranışlarınız birer mesaj içeriyordur. .